001

Departmanlarımız


002

Çalışma Şeklimiz


Özel Yapım Ltd. Şti. 9 yıldır markalar için pazarlama teknikleri geliştiren dinamik bir ekipten oluşur. Tasarım, Yazılım, 3 Boyutlu Görselleştirme/Animasyon, Prodüksiyon ve ARGE' den oluşan bölümleri ile dijital ve basılı mecralarda farklı ve yaratıcı çözümler üreterek, gelişen teknolojiye ve trendlere göre kendini yeniler. Tüm müşterilere aynı titizlikle yaklaşıp, her süreçte deneyimlerini kitlelere ulaştırır.

003

Tasarım


Basılı tanıtım ürünleri (katalog, broşür, el ilanları, reklam afişleri vs.) müşterinize sunulabileceğiniz etkili reklam araçlarıdır. Basılı reklam araçlarından herhangi biri, bir sanat eseri kadar çarpıcı olabilir. İnsanların ilgisini çekerek bir web sitesi ziyaret etme isteği uyandırabileceği gibi, örneğin bir otelin indirim kampanyası hakkında bilgilenmelerini de sağlayabilir. Bu amaçla hazırlanan basılı çalışmalar.
İşler

004

Prodüksiyon


3 Boyutlu Görselleştirme & Animasyon


3D görselleştirme ‘‘Rendering’’ bütün dünyada neredeyse teknoloji alanının tüm kollarına nüfuz etmiş, üretim, Ar-ge, mimari, mühendislik endüstriyel, medikal, kentsel dönüşüm, reklam alanları gibi daha birçok konuda, zamandan ve maliyetten kazanmamızı sağlayıp gelecekte planladığımız projeleri uygulamalar başlamadan dijital ortamda görebilme ve tasarlama olanağı sağlar.


Endüstriyel Görselleştirme


Endüstriyel alanda hizmet veren firmaların, makina parklarının çalışma sistemleri, fabrika ekipmanlarının çalışma sistemlerinin animasyonları, Ar-ge ve simülasyon projelerinde kullanılmak üzere ürünlerin modellenmesi ve anime edilmesi gibi konularda hizmetleri sağlar.


Mimari Görselleştirme


İç Mimari, mimari, yarışma projeleri, satış ofisleri, özel projeler ve daha bir çok mimari alanında projelerin en iyi ve uygun şekilde renderlarının ve animasyonlarının hazırlanmasını kapsar.


Reklam ve Tanıtım


Reklam ve tanıtım alanında bir çok firmanın sahip olduğu ürünün özellikleri ve müşteri kitlesi de düşünülerek reklam filmleri ve karakter animasyonları ile marka bilinirliğini artıracak, yapılması zor ve maliyetli çalışmalarını konu alır.
İşler

005

Yazılım


Web sitesi yeni iletişim platformu olan internet üzerinde sizi temsil eden, kendinizi en iyi biçimde anlatabileceğiniz bir araçtır. Firmalar hakkında ilk izlenimi edinebilmek için internet sitelerinin ciddi bir vitrin olduğu su götürmez bir gerçektir. Web sitenizin sizi tam anlamıyla yansıtması bu yüzden çok önemlidir. Unutmayın, Web siteniz sizin en kapsamlı kartvizitinizdir.Web sitenizi, tercihe ve gereksinime göre, Linux veya Windows platformuna uygun olarak hazırlıyoruz.Web Sayfalarımızı yazarken Php, C#, Visual Basic, Javascript, Jquery yazılım dillerini ve ASP .NET, .NET MVC, PHP, HTML 5, CSS3 tabanları kullanıyoruz. Uygulamalarımız ve diğer yazılımlarımızı Php, C#, Visual Basic, Unity Script, Javascript, Phyton, Objective C, Swift 2 yazılım dilleri ile Mac OSX, IOS, Android, Windows ve Web tabanları üzerinde çalıştırıyoruz.
İşler

006

Sosyal Medya


Sosyal medya reklamlarının planlanması, optimize edilmesi, ilgi çekici içerik yönetimiyle doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

007

AR & GE


Müşterileriniz tüm ürünlerinizi sanal olarak avuçlarının içindeymiş gibi deneyimleyebilse? Arttırılmış Gerçeklik ile bunu yapabilirler! Sektörünüz ne olursa olsun, Arttırılmış Gerçeklik, işinizi geliştirmenizde sizi daha yukarıya taşıyacak. Uygulamamızı indirdikten sonra bu deneyimi katalogumuzda yaşayabilirsiniz!